کنگره 60 درمان اعتیاد

افکار، تفکر

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:پنجشنبه 30 شهریور 1396-05:29 ب.ظ

افکار مانند شبکه‌ی تلویزیونی است که فرکانس نداشته و دائم خش‌خش می‌کند، ولی تفکر مانند شبکه‌ای است که فرکانس دارد و هر چیزی را صاف و دقیق نشان می‌دهد، حال باید با تفکر فرکانس ذهن خود را بر روی شبکه اصلی زندگی خود قرار داده تا بتوانیم مشکلات خود را ببینیم و برای آن برنامه‌ریزی کرده و اقدام به حل مشکلات خود نماییم.
به نام خالق یکتا

انسان‌ها همواره با نوع تفکری که نسبت به خود و جهان پیرامون خود دارند از یکدیگر متمایز می‌شوند و هر آنچه در زندگی برای ما اتفاق می‌افتد  ناشی از حوادث و رخدادها نیستند بلکه نتیجه احساس و تفکرات ما هستند که در جهان ذهن حلاجی شده تا به معرض عمل درآیند.

وادی اول، وادی تفکر است که به ما گفته می‌شود برای ساختار هر چیزی اول باید تفکر کرد تا بتوان در مورد آن، ‌یک برنامه‌ریزی دقیق انجام داد، برای تفکر و برنامه‌ریزی نیاز به یک ذهن آرام است تا بتوان افکار را به یک نقطه متمرکز کرد و تفکر را به وجود آورد اگر ذهن مغشوش و پریشان باشد به‌هیچ‌وجه نمی‌توان تفکر کرد و بر روی موضوعی زوم نمود، تفکر در ذهن ما مانند ذره‌بین است که تمام افکار را بر روی یک نقطه متمرکز و زوم می‌کند تا اتفاقی حاصل شده و ساختاری را به وجود آورد، برای انسان هیچ محدودیت ذهنی وجود ندارد، وقتی گفته می‌شود تمام عالم در آدم است یعنی جهان ذهن انسان نامحدود بوده و می‌تواند هر چیزی در عالم هستی و حتی در عالم نیستی را در ذهن خود متصور شود، گفته شد که در کنگره 60 اولین قدم تفکر است، وقتی تفکر می‌کنیم در کنار آن نیروهای القا، احیاء و تحرک هم به وجود می‌آید ولی این را باید بدانیم که القاء هم منفی است و هم مثبت، وقتی انسان می‌خواهد از ضد ارزش‌ها خارج شده و به سمت ارزش‌ها برود نیروهای منفی به دلیل احساس خطر کردن وارد ذهن شده و شروع به القائات منفی می‌کنند.
نتیجه تصویری برای کنگره 60 شعبه سهروردی

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کارگاه آموزشی جهان‌بینی چهارشنبه؛ صورت مساله اعتیاد

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:پنجشنبه 30 شهریور 1396-05:25 ب.ظ

به نام خدا
چهارمین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه صورت مسئله اعتیاد در 
روز چهارشنبه مورخ  96/6/29 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس 
ساعت 10 صبح آغاز به کار نموده است. 


ما در مرحله ای هستیم که باید وارد مقوله علمی شویم و با قالب دانشگاهی حرکت کنیم، اگر ما صد 
میلیون نفر را درمان کنیم و اگر در قالب دانشگاهی نباشد، نمی تواند برای ما مفید باشد.

ادامه مطلب
ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کارگاه آموزشی جهان‌بینی چهارشنبه؛ هفته ایجنت، اسیستانت و مرزبان

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:چهارشنبه 22 شهریور 1396-05:41 ب.ظ

سومین جلسه از سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه هفته ایجنت، اسیستانت و مرزبان به صورت جشن و قدردانی به نگهبانی و استادی مهندس و دبیری مسافر امیر روز چهارشنبه مورخ 96/06/22 راس ساعت 10:15 آغاز به کار نمود.

ما در طول سال چهارجشن داریم، جشن راهنما، همسفر، ایجنت و اسیستانت و مرزبان ، دیده بان. آیا ما نباید از این عزیزان قدردانی و سپاسگزاری کنیم؟ این قدردانی باید به هر شکلی که می شود به وسیله یک پاکت انجام شود. این تکلیف ماست و به عقیده ی من از واجبات است، باید کاری کنیم که سیستم را سرپا نگه داریم و این جایگاه را حق شناس باشیم....


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کارگاه آموزش خصوصی مسافران روز سه شنبه مورخ 1396/06/14

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:پنجشنبه 16 شهریور 1396-12:27 ق.ظ

سه شنبه 15 شهریور ماه جلسه پنجم از دور پنجم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی سهروردی به استادی مسافر حجت نگهبانی مسافر ناصر و دبیری مسافر اسفندیار  با دستور جلسه  وادی چهاردم و تأثیر آن روی من " راس ساعت 17 شروع به کار نمود.به چه کسی باید عشق و محبت خود را نثار کنیم و یا کجا نباید محبت خود را خرج نماییمادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ از کجا به کجا

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:پنجشنبه 16 شهریور 1396-12:22 ق.ظ

به نام خدا

دومین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای کنگره 60 با دستور جلسه از کجا به کجا با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری موقت خانم زهرا روز چهارشنبه مورخ 86/06/15 راس ساعت 10:20 آغاز به کار نمود.


تفکر اعضای کنگره، تفکری است که در صراط مستقیم است. اگر کسی وارد این سالن

 بشود و با شما برخورد کند، به تنها چیزی که فکر نمی‌کند اعتیاد است...ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کارگاه آموزشی جهانبینی :وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:یکشنبه 12 شهریور 1396-09:48 ب.ظ

اولین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای کنگره 60 با دستور جلسه وادی چهاردهم و تأثیر آن روی من در روز چهارشنبه مورخ 8/6/96 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس ساعت 10:20 آغاز به کار نمود.

ما بعضی مسائل حسابگرانه مثل طمع و مال اندوزی را به حساب عقل می اندازیم، عقل فر ایزدی است، عقل

 پیامبر درون انسان است و انسان را هدایت می کند، اگر انسان عقل نداشته باشد، چطور می تواند عاشق بشود...


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کارگاه آموزش خصوصی مسافران سه شنبه 1396/06/07

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:چهارشنبه 8 شهریور 1396-11:32 ب.ظ

سه شنبه 7 شهریور ماه جلسه پنجم از دور پنجم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی سهروردی به استادی مسافر یاسر  نگهبانی مسافر ناصر و دبیری مسافر اسفندیار  با دستور جلسه  قضاوت و جهالت " راس ساعت 17 شروع به کار نمود.امیدوارم همگی ما بتوانیم قاضی خود باشیم و تحقق این امر مستلزم این است که با صبر و...ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نتایج آزمون داخلی کمک راهنمایی کنگره 60 سال 96؛ نمایندگی سهروردی

نویسنده :مسافر عباس
تاریخ:سه شنبه 7 شهریور 1396-11:46 ب.ظ

بنام قدرت مطلق الله


عرض تبریک خمت عزیزان


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو